Internet banking

Spravujte si sami svoje financie

Zabudol som heslo

1/3

Upozorňujeme na podvod s kryptomenami

V týchto dňoch sme zaznamenali podvodné aktivity, ktoré lákajú na ponuku výhodného investovania do kryptomien od podvodného sprostredkovateľa. Osloviť vás podvodníci môžu telefonicky, e-mailom či na sociálnych sieťach. Namiesto sprostredkovania investície však dochádza k zneužitiu údajov a ľudia prichádzajú o svoje peniaze.

Chceme vám preto pripomenúť, aby ste tretej osobe neposkytovali údaje o platobnej karte, prístupové údaje do elektronického bankovníctva, adresu, informácie o svojom príjme či dôchodku, zamestnávateľovi, e-mail alebo telefónne číslo. Tieto informácie môže neznáma osoba zneužiť a vy tak môžete prísť o peniaze.

Vaša Poštová banka

Výhodný úrok už od 5,5 % ročne nielen na refinancovanie!

Získajte aj vy výhodný úrok už od 5,5 % ročne! Nezáleží na tom, či chcete refinancovať svoje existujúce pôžičky a ušetriť tak mesačne na splátkach, alebo si chcete zobrať novú pôžičku na rekonštrukciu bývania, kúpu auta či nové spotrebiče. Požiadajte o pôžičku až do 40 000 eur na čokoľvek vo svojom Internet bankingu. Viac na www.postovabanka.sk/pozicajtesi .

Ešte nemáte našu Mobilnú aplikáciu?

Svoju banku môžete mať vždy po ruke aj vy! Vďaka našej Mobilnej aplikácii budete môcť svoje financie pohodlne a rýchlo spravovať a to aj prostredníctvom svojho mobilu. Na aktiváciu aplikácie vám stačí zadať vaše prihlasovacie meno a heslo, ktorým sa prihlasujete do nášho Internet bankingu. Viac info v našom sprievodcovi .

Stiahnite si našu aplikáciu a bankujte jednoduchšie!

Vaša bezpečnosť je dôležitá

 • Neklikajte v emailoch na linky s odkazom na Internet banking
 • Riadok s adresou začína https://moja.postovabanka.sk
 • V riadku s adresou je bezpečnostný zámok
 • Inštalujte aplikácie do mobilných zariadení iba z overených
  a bezpečných zdrojov (Apple Store, Google Play, ...)
 • Overujte si šifrovanie platným certifikátom Geo Trust
 • Neprihlasujte sa cez verejné wifi siete
 • Používajte antivírus a pravidelne ho aktualizujte
 • Nezasahujte nedoporučovanými úpravami do operačného
  systému mobilného zariadenia (jailbreak, root...)